Zadzwoń i umów konsultację logopedyczną
przez Internet, bez wychodzenia z domu!
+48 665-156-911

Logopeda Online, już tam na Ciebie czeka!

MIŁO, ŻE JESTEŚ! SERIO!

Jednak ta podstrona jest jeszcze w budowie, a my mamy zamiar zamieścić tutaj więcej treści, które są w trakcie "tworzenia". Ale dzwoń śmiało!

Kontakt

+48 665-156-911

Zdalna terapia logopedyczna

Witaj u logopedy online!

To, że jesteś na tej stronie, może oznaczać, że poszukujesz specjalisty z dziedziny logopedii. Logopeda online to projekt, który stanowi wyjście naprzeciw potrzebom pacjentów, dorosłych, bądź dzieci i ich rodziców (opiekunów).

Projekt logopeda online skierowany jest w szczególności do osób, które nie mogą stacjonarnie korzystać z usług logopedy. Projekt logopeda online odpowiada potrzebom rodzin zamieszkałych za granicą Polski. Jednak jest on również doskonałą alternatywą dla osób mieszkających w Polsce, które często z przyczyn zawodowych (bądź "logistycznych" bądź "rodzinnych"), nie są w stanie korzystać ze stacjonarnej terapii logopedycznej.

Projekt logopeda online dostarcza możliwość odbycia zdalnej konsultacji logopedycznej, a docelowo zdalnej terapii logopedycznej - przez Internet za pośrednictwem łącza video. Najczęściej wykorzystywanymi komunikatorami są Skype i Google Hangouts.

Referencje

Zobacz wszystkie referencje

Dla mnie najważniejszy jest fakt, że po pracy nie muszę przebijać się przez Warszawę, aby zdążyć do logopedy. Mogę spokojnie ten czas poświęcić rodzinie. Kiedy przychodzi godzina spotkania z logopedą online, siadamy i wspólnie pracujemy. Jest to dla mnie bardzo duża wygoda i zdejmuje ze mnie bardzo dużo stresu.

Aneta

Pierwszą wizytę odbyliśmy normalnie w gabinecie. Jak Pani logopeda zdiagnozowała syna wiedziałam, że potrzebna mu będzie terapia logopedyczna, aby wyeliminować wadę wymowy. Problem w tym, że mieszkamy za granicą. Jak usłyszałam, że Pani logopeda prowadzi terapię online ucieszyłam się bardzo. Po tych kilku tygodniach mogę powiedzieć, że to rozwiązanie dla osób mieszkających poza granicami Polski jest po prostu fenomenalne. Inaczej nie mogłabym liczyć na pomoc logopedy, bo tu gdzie mieszkamy, nie ma polskiego logopedy.

Marlena

Moja córka w przedszkolu miała przesiewowe badania w kierunku wady wymowy. Okazało się, że jej mowa nie jest prawidłowa i Pani logopedka określiła to jako wada wymowy w zakresie artykulacji wybranych głosek. Chodziliśmy do logopedy, do gabinetu, ale to było dla nas bardzo duże obciążenie, gdyż mamy drugie małe dziecko i nie mamy niestety pomocy ze strony rodziców. Mąż pracuje od rana do wieczora, a ja z dwójką dzieci i jeszcze zajęcia logopedyczne, na które trzeba dojechać. Często odwoływałam wizyty i miałam sobie za złe, że moje dziecko nie ma z mojej strony wsparcia i że w przyszłości może ta wada się utrzymać. U dentysty od innej Pani dowiedziałam się o logopedzie online. Skorzystaliśmy i od tego czasu widać już pierwsze efekty. Dla mnie to olbrzymie odciążenie, bo nie muszę się martwić jak dotrzeć do logopedy, co z moim drugim dzieckiem, nie martwię się o to czy jest zima, czy ciemno, czy zimno. Pilnuję tylko terminów. O to też się nie muszę specjalnie martwić, bo otrzymuję przypomnienie. Jestem bardzo zadowolona.

Honorata
Zobacz wszystkie referencje
Niniejsza strona tworzy pliki Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych zawartych w plikach Cookies.